🌿Barvy Herbatint v ekologičtějším obalu 👌

Eco by Sonya Zlatý multifunkční rozjasňovač Golden Iluminiser 30 ml

Představte si svět, ve kterém je vaše pokožka rozjasněná, třpytivá a se svěžím leskem a zároveň pokožku vyživuje a hydratuje. Jeho ingredience jsou 100 % přírodní a obsahují organické aloe vera. Rozjasňovač můžete smíchat s olejem Glory Oil, hydratačním mlékem Super Fruit Hydrator nebo oblíbeným tělovým mlékem Coconut ... více
971.07 Kč bez DPH
Skladem
1 175 Kč
Termín a způsob doručení
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 07479
EAN: 9347597002989
Výrobce: Eco by Sonya
Popis a parametry
Recenze (0)
Diskuse

Eco by Sonya Zlatý multifunkční rozjasňovač Golden Iluminiser 30 ml

Představte si svět, ve kterém je vaše pokožka rozjasněná, třpytivá a se svěžím leskem a zároveň pokožku vyživuje a hydratuje. Jeho ingredience jsou 100 % přírodní a obsahují organické aloe vera. Rozjasňovač můžete smíchat s olejem Glory Oil, hydratačním mlékem Super Fruit Hydrator nebo oblíbeným tělovým mlékem Coconut Body Milk. Díky tomu si můžete přizpůsobit intenzitu rozjasnění přesně tak, jak potřebujete. Multifunkční rozjasňovač je jemný, nedráždí pokožku, a tak jej můžete použít na obličej i tělo. 

Rozjasňovač můžete použít na lícní kosti, oční víčka, rty, klíční kosti, ruce či dekolt. Pokud chcete docílit skutečně WOW efektu, smíchejte jej se Super Fruit Hydrator a použijte jej jako podklad pod make-up. 

Golden Iluminiser neobsahuje žádné syntetické látky, parabeny, PEG, silikony, živočišné látky a umělá barviva.

Použití: Před použitím dobře protřepejte a naneste malé množství na místa, která chce rozzářit.

Proč si ho zamilujete? 

Golden Iluminiser dokáže vytvořit třpytivý efekt přesně podle vašich potřeb. Rozjasňovač dodá nádech luxusu jakémukoli líčení nebo péči o pleť.

 

Složení (INCI)

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (organická Aloe Vera)*, FLUORPHLOGOPITE (krystal slídy), GLYCERIN (rostlinný derivát)**, PROPANEDIOL (rostlinný derivát)**, ACACIA SENEGAL GUM (rostlinný derivát)**, SODIUM HYALURONATE (přírodní veganský hyaluron)**, HELIANTHUS ANNUUS (slunečnicový olej)**, TOCOPHEROL (přírodní vitamin E)**, XANTHAN GUM (derivát cukru)**, KYSELINA CITROVÁ (derivát citrusových plodů)**, ALLANTOIN (hydratační změkčovadlo), SORBAN POTASNÝ (konzervant potravinářské kvality), BENZOAN SODNÝ (konzervant potravinářské kvality) Může obsahovat +/- (přírodní veganské minerály)** CI 77492, CI 77491, DIOXID TITANU, MICA, OXID CÍNU *Organické **Přírodní

Rádi bychom Vás upozornili, že i přes pravidelnou aktualizací informací o produktech od dodavatelů se seznam použitých ingrediencí může lišit.

Skladování

Přírodní kosmetiku je nejlepší skladovat na chladnějším a suchém místě. Nevystavujte ji přímému slunečnímu záření, ani mrazu. Sluneční záření ji totiž může znehodnotit nebo snížit dobu expirace. Zároveň při používání kosmetiky dodržujte hygienická doporučení, například u produktů v kelímku používejte na jejich nabírání kosmetickou špachtličku, produkty po použití vždy uzavírejte a udržujte v čistotě okraje lahviček. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Určeno pouze k vnějšímu použití. Avšak ani přírodní kosmetiku nepoužívejte na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut vlažnou vodou od vnitřního koutku k vnějšímu. V případě, že nosíte kontaktní čočky, před vymýváním je odstraňte. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte pomoc lékaře. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky omyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

 


Eco Tan Pty Ltd, 27 Taree Street Burleigh Heads Qld 4220, hello@ecobysonyadriver.eu
ParametryPorovnání
Objem
30 ml
Dle certifikace
Bez silikonů
Dle certifikace
Bez parabenu
Dle certifikace
GMO free
Dle certifikace
SLS free
Lokální výrobce (CZ a SK)
Ne
Původ značky
Austrálie
Obal
Skleněný
Další informace k obalu
S dávkovačem
Typ pleti
všechny
Typ pokožky
Všechny typy pleti
Produkt zatím nehodnocen

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Eco by Sonya Zlatý multifunkční rozjasňovač Golden Iluminiser 30 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Recenze e-shopu
100%
100%
100%
rychle vyrizeni objednavky, pekne zabaleno, vzorecek zdarma :)
nic
100%
100%
Vše rychlé a kvalitní
100%
V pořádku, rychlost vyřízení
100%
100%
100%
Moc hezky zabaleno (se snítkem sušené levandule - super) Vzoreček i k malému nákupu
Málo akcí na eshopu, přeci jen je ta přírodní kosmetika dražší...
100%
Kvalitní kosmetika
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR